Дитяча театральна студія «Радощі» подарувала вихованцям Недільної школи в селі Зазим'є виставу «Мудрий Цар»Тематика п’єси пов’язана з Великоднем. Тому символічно в залі прозвучали вітальні слова: «Христос Воскрес!» Адже і київський Духовно-просвітницький центр, і сільський храм Недільної школи названі на честь Воскресіння Христового.

20 жовтня Дитяча театральна студія «Радощі» при Духовно-просвітницькому центрі на честь Воскресіння Христового прибула з дружнім візитом до Недільної школи при храмі Воскресіння Христового села Зазим’є. Тиждень тому, 14 жовтня, Недільна школа села Зазим'є брала участь у «Покровських іграх», що проводились в галереї «Соборна» Духовно-просвітницького центру на честь Воскресіння Христового – з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. І саме на свято Покрова Пресвятої Богородиці відбулось перше знайомство.

Зустріли вихованців студії керівник Недільної школи ієрей Анатолій Слинько та директор Зазимського навчально-виховного комплексу Любов Іванівна Нохріна. В актовій залі на виступ студії вже очікували глядачі. І через декілька хвилин підготовки маленькі актори вже були готові розпочати виставу.

Після вітальних слів отця Анатолія глядач поринув у світ театру. Студія «Радощі» показала виставу «Мудрий Цар». Тематика вистави пов`язана з Великоднем. І символічно в цей день в залі прозвучали вітальні слова: «Христос Воскрес!» Адже і Духовно-просвітницький центр, і храм Недільної школи названі на честь Воскресіння Христового.

Після виступу художній керівник студії «Радощі» Сергій Дудко подякував за теплу зустріч та щирий прийом. Вихованців студії запросили на екскурсію до храму.

- Проїжджаючи селом, ми побачили, що жителі добре доглядають та пишаються своїм селом, - розповідає художній керівник студії «Радощі» Сергій Дудко. – Засноване село Зазим’є в 1128 році чернігівським князем Всеволодом Городецьким, зятем Володимира Мономаха. Трьохпрестольний храм на честь Воскресіння Христового збудував у ХІХ столітті архієпископ Павло Соботовський. Тут зберігається ікона Спасителя, датована ХІХ століттям.

Після екскурсії вихованців студії запросили відвідати дзвіницю храму й навіть дозволили подзвонити. Діти були у захваті від такого подарунку!

Намилувавшись краєвидами села, дітей пригостили смачним обідом: борщем та картоплею з м`ясом, яка готувалась в печі. І це була просто «райська насолода»! Хотілося більше дізнатись про старовинне помешкання князів, про Духовно-просвітницький центр села Зазим’є, та час до дому.

Повернувшись у Духовно-просвітницький центр на честь Воскресіння Христового, звідки й почалась подорож, діти зайшли до храму Всіх святих, та подякували Богу за прекрасну зустріч з духовними братами і сестрами села Зазим’є.

Також вихованці Дитячої театральної студії «Радощі» щиро дякують Ксенії Зозулі, виконуючій обов`язки директора Духовно-просвітницького центру на честь Воскресіння Христового, без якої не здійснилась би ця незабутня поїздка.

А вихованці та педагоги Недільної школи с. Зазим'я з нетерпінням чекають нових зустрічей зі своїми друзями театральної студії з назвою, що приносиь радість.