ПЛОСКЕ. Настоятель храму звершив подячний молебень для випускників школи

ПЛОСКЕ. Настоятель храму звершив подячний молебень для випускників школи27 червня 2021 р. в Свято-Покровській церкві с.Плоске Броварського району за багаторічною благочестивою традицією настоятель храму протоієрей Миколай Сидоренко звершив подячний молебень для випускників школи.

Молитва - невідлучна супутниця християнина.За вченням святих отців вона є диханням душі.З молитви починається наш день і завершується.З молитви ми приступаємо до добрих справ.

Під час молебню випускники  дякували Богу за шкільні роки і просили благословення на майбутнє,доросле життя.

По завершенню молебню настоятель храму протоієрей Миколай привітав випускників зі святом і в пам'ять про нинішню подію кожному подарував ікону Божої Матері та окропив святою водою.

ПЛОСКЕ. Настоятель храму звершив подячний молебень для випускників школи ПЛОСКЕ. Настоятель храму звершив подячний молебень для випускників школиПЛОСКЕ. Настоятель храму звершив подячний молебень для випускників школиПЛОСКЕ. Настоятель храму звершив подячний молебень для випускників школи ПЛОСКЕ. Настоятель храму звершив подячний молебень для випускників школи