Анонс урочистостей з нагоди Хрещення Русі 27-28 липня

Анонс урочистостей з нагоди Хрещення Русі 27-28 липня27 і 28 липня 2021 року з нагоди Дня Хрещення Русі та пам’яті святого благовірного князя Володимира відбудуться урочисті Богослужіння на Володимирській гірці та у Святій Києво-Печерській Лаврі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

27 липня на Володимирській гірці відбудеться урочистий подячний молебень, який очолить Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у співслужінні сонму архієреїв Української Православної. Початок о 13:00. Після завершення молебну відбудеться великий Хресний хід до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, де буде звершено всенічне бдіння.

Наступного дня, 28 липня, Блаженніший Митрополит Онуфрій очолить урочисту Божественну літургію на площі перед Успенським собором Лаври. Початок о 9:00.