Керуючий справами УПЦ освятив храм на честь ікони Божої Матері “Цілителька” в місті Прилуки25 жовтня, в місті Прилуки Чернігівської області на території Центральної міської лікарні відбулося урочисте освячення новозбудованого храму на честь ікони Божої Матері “Цілителька”. З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви чин освячення храму та першу Літургію очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

За богослужінням молилися:  голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, міський голова Прилук Юрій Беркут, керівники силових структур, представники культури, науки та інтелігенції міста.

Після богослужіння, з благословення  Блаженнішого Митрополита Володимира, митрополит Антоній вручив нагороди, всім хто потрудився над створенням храму.

В цей же день, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав Густинський Свято-Троїцький жіночий монастир, де вклонився місцевим святиням.

Керуючий справами УПЦ освятив храм на честь ікони Божої Матері “Цілителька” в місті ПрилукиКеруючий справами УПЦ освятив храм на честь ікони Божої Матері “Цілителька” в місті Прилуки

March 2024