Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав Спасо-Преображенский монастир у Княжичах6 листопада, у день вшанування ікони Божої Матері “Всіх скорботних Радість”, керуючий справами УПЦ  митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав Спасо-Преображенський монастир у с. Княжичі Броварського району Київської області, де звершив Божественну літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: намісник монастиря архімандрит Софроній (Шинкаренко), секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний першого Броварського округу протоієрей Олександр Левчук, духовенство монастиря та району.

На малому вході митрополит Антоній нагородив насельника обителі ієродиякона Уріїла правом носіння подвійного ораря.

Наприкінці богослужіння владика привітав всіх зі святом та передав благословення Предстоятеля УПЦ.

Після закінчення Літургії духовенство, чернецтво та віряни звершили урочисту хресну ходу навколо головного храму монастиря.

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав Спасо-Преображенский монастир у Княжичах Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав Спасо-Преображенский монастир у Княжичах

church.ua

March 2024