Київські духовні школи на чолі з ректором привітали Блаженнішого Митрополита Володимира з Днем народження24 листопада професорсько-викладацька корпорація та студенти КДАіС на чолі з ректором Київських духовних шкіл митрополитом Бориспільським та Броварським Антонієм привітали Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира з 78-річчям.

Високопреосвященніший митрополит Антоній від імені викладачів та студентів академії і семінарії привітав Його Блаженство з Днем народження, відзначивши, зокрема, що завдяки праці і жертовному служінню Митрополита Володимира сьогодні функціонують духовні школи. «Нинішнім викладачам і студентам пощастило бути сучасниками Вашого перебування на посту Предстоятеля Української Православної Церкви, адже на прикладі Вашого Блаженства виховалося не одне покоління майбутніх пастирів. Бажаю Вам, щоб Господь послав вам здоров'я, щоб Ви ще довгі роки трудилися на благо нашої Церкви», - сказав митрополит Антоній.

У свою чергу Митрополит Володимир подякував владиці ректору за теплі слова і молитву. Всім, хто прийшов Його Блаженство вручив пам'ятні подарунки.

Після чого хор Київських духовних шкіл проспівав Його Блаженству многоліття.