Завершилося перебування Дарів волхвів у Києві

Завершилося перебування Дарів волхвів у Києві30 січня, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, відбувся бріфінг, на якому були підведені підсумки перебування дарів волхвів у Києві.

Участь у брифінгу взяли керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, ігумен Афонського монастиря святого Павла архімандрит Парфеній, керівник фонду святителя Василія Великого Костянтин Малофєєв.

У своєму виступі митрополит Антоній розповів журналістам про перебування дарів в Києві, зокрема, згадавши про унікальний всеукраїнському проекті: дитячі молебні за мир в Україні, перший з яких був звершений у Різдвяної святині. Відповідаючи на запитання журналістів , владика митрополит зазначив , що принесення дарів до Києва саме в цей час є промислительним, так як тисячі й тисячі українців цими днями змогли помолитися біля реліквії за мир і злагоду України.

Також Його Високопреосвященство подякував усім, хто взяв участь в організації перебування дарів волхвів в Україні і забезпечував доступ до святині паломників.

У свою чергу архімандрит Парфеній сказав, що в ці дні він зміг спостерігати благочестя українського народу, який, незважаючи на важкі погодні умови, прийшов помолитися біля дарів.

Глава фонду святителя Василія Великого Костянтин Малофєєв повідомив, що за час перебування Дарів Волхвів в Москві, Санкт-Петербурзі, Мінську та Києві прийшло помолитися біля святині близько 1,4 мільйона віруючих.

Після брифінгу Високпреосвященнейшій митрополит Антоній звершив подячний молебень, після чого при сходженні численного народу священна реліквія у супроводі офіційної делегації була відправлена до Криму.

Завершилося перебування Дарів волхвів у КиєвіЗавершилося перебування Дарів волхвів у Києві