Керуючий Бориспільською єпархією очолив Божественну літургію у Свято-Введенському чоловічому монастирі столиці17 березня 2014, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію у Свято-Введенському чоловічому монастирі столиці з нагоди 136-річчя з дня установи обителі.

Його Високопреосвященству співслужили: архієпископ Білогородський Миколай, Макарівський Іларій, єпископ Антоній (Боровик), Ірпінський Климент, Фастівський Даміан та духовенство монастиря.

На малому вході, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, правом носіння хреста з прикрасою удостоєний насельник обителі ігумен Афанасій (Ведмідь).

За літургією в сан диякона був висвячений студент IV курсу Київської духовної академії Олексій Паркачев.

Після богослужіння митрополит Антоній звернувся до парафіян з архіпастирським словом, а також привітав насельників монастиря з торжеством.

На завершення владика ректор звершив читання канону перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці «Призри на смирення».

Історична довідка:

Матрона Олександрівна Єгорова, після загибелі чоловіка, капітана Єгорова, переїхала в 1856 році до Києва і оселилася на Печерську. Протягом багатьох років вона скуповувала довколишні будинки, і до 1876 року в її володінні опинився майже цілий квартал, в якому вона планувала помістити общину. Свій намір про створення громади М.А. Єгорова виклала в заповіті, складеному в Санкт-Петербурзі.

У червні 1877 вона звернулася до Його Високопреосвященства Митрополита Київського Филофея з проханням про заснування в межах її маєтка громади під ім'ям Введенської, для піклування про 33 вдів і сиріт, які не мають притулку і засобів до існування, і охочих присвятити себе служінню Церкві і ближньому, вести богоугодне життя.

На користь громади вона пожертвувала свої будинки з садибною при них землею і представила основний капітал у 21 000 рублів.

Клопотання М.А. Єгорової було задоволено, і указом імператора Олександра II від 4 (17) березня 1878 в Києві була заснована нова громада на загальному положенні всіх релігійних громад в Росії.

Матрона Олександрівна Єгорова померла 9 (22) березня 1878 в Санкт-Петербурзі, таємно прийнявши перед смертю чернечий постриг з ім'ям Димитра, і була похована в Олександро-Невській Лаврі.