В день пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця митрополит Антоній звершив Божественну літургію в пгт.Городниця6 травня, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в Городницькому Свято-Георгіївському ставропігійному чоловічому монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили архієпископи: Білогородський Миколай, Гурій (Кузьменко), Мукачівський і Ужгородський Федір, Городницький Олександр, єпископи Антоній (Боровик), Конотопський і Глухівський Роман, глава адміністративного апарату Київської митрополії протоієрей Володимир Коцаба і духовенство обителі.

На малому вході, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри, митрополит Антоній звів у сан архімандрита клірика Свято-Георгіївського монастиря ігумена Ієроніма (Федоренко).

Після закінчення богослужіння митрополит Антоній привітав намісника монастиря архієпископа Олександра і всіх віруючих з престольним святом.

October 2020