У день Святої Трійці митрополит Антоній співслужив Місцеблюстителю Київської митрополичої кафедри в Києво-Печерській Лаврі

У день Святої Трійці митрополит Антоній співслужив Місцеблюстителю Київської митрополичої кафедри в Києво-Печерській Лаврі8 червня,  в неділю 8-у після Великодня, день Святої Трійці (П’ятидесятниці),  Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій звершив Божествену літургію та Вечірню на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври.

Йому співслужили: намістник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит  Бориспільський і Броварський  Антоній, єпископи – Ірпінський Климент,  Бородянський Варсонофій, а також братія монастиря та викладачі Київських духовних шкіл у священному сані.

У архіпастирському слові, сказанному під час богослужіння, митрополит Онуфрій  розкрив значення свята, що сьогодні відзначається, а також привітав віруючих. 

За богослужінням митрополит Онуфрий висвятив у священика студента ІV курсу академії диякона Олександра Бондаря.

Однією з особливостей богослужіння на свято Трійці є те, що під час нього читаються коліннопреклонні молитви, що були складені в IV столітті святителем Василієм Великим.

На свято Трійці прийнято прикрашати храми та помешкання травою, квітками та гілками дерев. Так святкувала П’ятидесятницю Церква Старозавітна. Новозавітна також зберегла цей звичай, придавши йому нове значення: тепер молода зелень та квіти не тільки символізують приношення Богу зачатків весни, але й саму Церкву Христову, а також вказують на оновлення людей Духом Святим.

У день Святої Трійці митрополит Антоній співслужив Місцеблюстителю Київської митрополичої кафедри в Києво-Печерській Лаврі У день Святої Трійці митрополит Антоній співслужив Місцеблюстителю Київської митрополичої кафедри в Києво-Печерській Лаврі

www.news.church.ua 

October 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Останні новини