Відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

Відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви19 червня у Синодальному залі резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Перед початком засідання члени Священного Синоду відвідали Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

У засіданні Синоду взяли участь: Місцеблюститель Київської Митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, митрополити Одеський і Ізмаїльський Агафангел, Сімферопольський і Кримський Лазар, Донецький і Маріупольський Іларіон, Вишгородський і Чорнобильський Павел; архієпископи Хустський і Виноградівський Марк, Луганський і Алчевський Митрофан; митрополити Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, Білоцерківський і Богуславський Августин, архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф та Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Журнали засідання>>>

Звернення Священного Синоду до Президента України П.О. Порошенка у зв’язку з останніми подіями в Україні >>>

Звернення Священного Синоду до єпископату, духовенства, ченців та мирян у зв’язку з останніми подіями в Україні >>>

Фотолітопис