Відійшов до Господа Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

В суботу 5 липня 2014 року о 6:05 ранку на 79 році життя після тривалої хвороби відійшов до Господа Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.

В неділю зранку тіло Блаженнішого Митрополита Володимира буде перенесене до Успенського собору Києво-Печерської Лаври, де духовенство і віруючі матимуть можливість прощатися зі своїм Предстоятелем. Божественну літургію у співслужінні єпископату і духовенства звершить Місцеблюститель Київської Митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій.

Священний Синод Української Православної Церкви визначить час відспівування та місце погребіння Блаженнішого Митрополита Володимира на території Святої Успенської Києво-Печерської Лаври. Також буде призначено дату проведення Собору єпископів Української Православної Церкви, який має обрати нового Предстоятеля УПЦ.

Духовенство, віруючі Бориспільської єпархії глибоко сумують з приводу смерті свого Архіпастиря та возносять заупокійні молитви до Господа. Вічна пам'ять!