Вибори Предстоятеля Української Православної Церкви. Як і де це відбуватиметься

Вибори Предстоятеля Української Православної Церкви. Як і де це відбуватиметьсяРішенням Священного Синоду Української Православної Церкви на сороковини з дня смерті Блаженнішого Митрополита Володимира 13 серпня 2014 р. відбудеться Собор єпископів УПЦ, на якому буде обрано нового Предстоятеля.

Пропонуємо перелік заходів цього дня:

О 08:00 розпочнеться Божественна літургія на Дальніх печерах Києво-Печерської Лаври за участю всіх єпископів Української Православної Церкви.

Після богослужіння о 10:00 на Лаврському цвинтарі архієреї відслужать панахиду за Блаженнішим Митрополитом Володимиром на його могилі.

На 12:00 призначено початок роботи Собору єпископів УПЦ.

Коли буде обрано нового Предстоятеля УПЦ, на лаврській дзвіниці на знак сповіщення про цю подію розпочнеться урочистий передзвін.

Після того, як відбудеться оголошення результатів роботи Собору єпископів УПЦ та названо дату інтронізації новообраного Предстоятеля УПЦ, в Успенському соборі відслужать подячний молебень.