Керуючий Бориспільською єпархією взяв участь у торжествах, що пройшли в Ніжинскій єпархії5 вересня, в день пам'яті сщмч. Іринея, єп. Ліонського, в місті Ніжині відбулися урочистості з нагоди Тезоіменитства керуючого Ніжинської єпархією Високопреосвященнішого Іринея архієпископа Ніжинського і Прилуцького.

В цей день в Нікольському кафедральному соборі міста була звершена святкова Божественна літургія, яку очолив архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней у співслужінні митрополитів Вишгородського і Чорнобильського Павла, Бориспільського та Броварського Антонія, Керуючого справами УПЦ, ректора КДАіС; архієпископів Чернігівського і Новгород-Сіверського Амвросія і Городницького Олександра.

За богослужінням владика Іриней звершив ієрейську хіротонію випускника Київської духовної академії диякона Павла Мойсюка.

Після Літургії єпископат і духовенство єпархії привітали Високопреосвященнішого архієпископа Іринея з Днем Тезоіменитства.