Пам'ять святої великомучениці Варвари

Пам'ять святої великомучениці Варвари17 грудня, в день пам'яті святої великомучениці Варвари, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив богослужіння в храмі святого великомученика Георгія Побідоносця у Львові.

Напередодні свята, митрополит Антоній очолив Всенічне бдіння у Свято-Георгіївському храмі м. Львова. Його Високопреосвященству співслужили митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, єпископ Львівський і Галицький Філарет, глава адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба і духовенство Львівської єпархії.

У сам день свята, владика ректор звершив Божественну Літургію в храмі святого великомученика Георгія. Митрополиту Антонію співслужили митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, єпископ Львівський і Галицький Філарет, глава адміністративного апарату Київської митрополії протоієрей Володимир Коцаба і духовенство єпархії.

Після Євангельського читання митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

По завершенні Літургії було звершено молебень перед мощами святої великомучениці Варвари.

Після закінчення богослужіння владика ректор передав віруючим благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія та привітав усіх зі святом.