У неділю 28-у після П'ятидесятниці митрополит Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Вознесінському жіночому монастирі в с. Чумалево, Закарпатської області.21 грудня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Вознесінському жіночому монастирі в с. Чумалево, Закарпатської області.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство монастиря.

Під час богослужіння митрополит Антоній возніс молитву про мир в Україні.

Після закінчення богослужіння митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом

та привітав усіх з воскресним днем.

У неділю 28-у після П'ятидесятниці митрополит Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Вознесінському жіночому монастирі в с. Чумалево, Закарпатської області.У неділю 28-у після П'ятидесятниці митрополит Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Вознесінському жіночому монастирі в с. Чумалево, Закарпатської області.

У неділю 28-у після П'ятидесятниці митрополит Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Вознесінському жіночому монастирі в с. Чумалево, Закарпатської області.  У неділю 28-у після П'ятидесятниці митрополит Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Вознесінському жіночому монастирі в с. Чумалево, Закарпатської області.

Сайт КДАіС

October 2020