Митрополит Антоній звершив читання Великого канону прп. Андрія Критського в Свято-Преображенському монастирі с. КняжичіУвечері 24 лютого 2015, у вівторок першої седмиці Великого посту, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив велике повечір'я з читанням Великого канону прп. Андрія Критського у Свято-Преображенському монастирі с. Княжичі Бориспільської єпархії.

За богослужінням молилися благочинний монастиря архімандрит Іларіон (Кострець), насельники обителі, голова села Княжичі Касьян Ольга Іванівна та  прихожани.

В кінці Канону митрополит Антоній звернувся до віруючих з проповіддю.

Після богослужіння владика відвідав хворого намісника монастиря архімандрита Софронія (Шинкарука) та привітав його з початком Великого посту.