Пам'ять ікони Божої Матері «Споручниця Грішних»

20 березня, у день свята чудотворної ікони Божої Матері «Споручниця грішних», Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Корецькому Свято-Троїцькому жіночому ставропігійному монастирі.

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, єпископ Львівський і Дрогобицький Філарет, єпископ Ірпінський Климент і духовенство монастиря.

Після читання Євангельского зачала Блаженніший митрополит Онуфрій звернувся до віруючих зі словами проповіді.

Вкінці богослужіння було звершено молебень перед чудотворною іконою Божої Матері «Споручниця грішних».