На Лук'янівському кладовищі столиці проведено прибирання надгробків викладачів КДАіС

24 березня на Лук'янівському цвинтарі Києва було здійснено прибирання надгробків викладачів та випускників Київської духовної академії.

Прибирання здійснили ректор Київської духовної академії і семінарії, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, старший помічник ректора з виховної роботи архімандрит Амвросій, благочинний академічного храму Різдва Богородиці ієромонах Пімен та студенти духовної школи.

Були прибрані могили: Ректора КДА архієпископа Канівського Василя (Богдашевського), єпископа Димитрія (Вербицького), протоієрея Бориса Шулькевича, протоієрея Олександра Глаголєва, протоієрея Феодора Покровського, протоієрея Михайла Єдлінського.

Після прибирання на могилі ректора КДА архієпископа Канівського Василя митрополит Антоній звершив заупокійну літію за всіма спочилим ректорами, професорами, викладачами і наставниками духовної школи.