Утреня Великої П'ятниці. Читання Страсних Євангелій

Увечері 9 квітня, у Трапезному храмі Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив утреню Великої п'ятниці.

Його Блаженству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Макарівський Іларій та духовенство обителі. За богослужінням на утрені було прочитано 12 Євангельських читань, що оповідають про засудження, страждання і смерть на хресті Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. У храмі молилися студенти та вихованці духовної школи, а також чисельні віруючі.