Увечері 13 квітня, Митрополит Антоній співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію у Трапезному храмі Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври

Увечері 13 квітня, Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив святкове вечірнє богослужіння у Трапезному храмі Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври.

За богослужінням молилися намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, вікарії Київської митрополії, а також духовенство єпархії. Після закінчення богослужіння, від імені духовенства єпархії Блаженнішого Митрополита Онуфрія зі святом Світлого Христового Воскресіння привітав владика намісник. У свою чергу, Його Блаженство подякував усім за вітання і вручив великодні подарунки.