У п'ятницю Світлої Седмиці митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Літургію у чоловічому монастирі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» у м. Бориспіль

17 квітня, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Літургію у чоловічому монастирі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» у м Бориспіль Київської області.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, намісник обителі архімандрит Спиридон (Ходанич), духовенство єпархії та братія монастиря.

За малим входом, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Антоній удостоїв церковних нагород за ревне служіння церкві та душпастирство ряд кліриків Бориспільської єпархії. У число нагороджених увійшов благочинний монастиря ієромонах Серафим (Іваниш), удостоєний права носіння хреста з прикрасами.

За Літургією владика ректор звершив дияконську хіротонію Володимира Гонтара.

Після закінчення богослужіння митрополит Антоній звернувся до віруючих зі словом проповіді.

September 2021