Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію у храмі святого великомученика Георгія Побідоносця у м. Києві

6 травня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію у храмі святого великомученика Георгія Побідоносця у м. Києві.

Його Високопреосвященству співслужили глава адміністративного апарату Київської Митрополії ієромонах Віктор (Коцаба), настоятель храму великомученика Георгія Побідоносця протоієрей Василь Русинка і духовенство міста Києва.

Після читання Євангельського зачала владика ректор звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

Після закінчення Літургії перед іконою великомученика Георгія Побідоносця було звершено чин славлення.

На завершення богослужіння митрополит Антоній привітав настоятеля та парафіян храму з престольним святом.

September 2021