Напередодні Вознесіння Господнього митрополит Антоній звершив Всенічне бдіння у храмі Христа Спасителя у м. Южноукраїнськ20 травня, напередодні свята Вознесіння Господнього, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Всенічне бдіння у храмі Христа Спасителя у м. Южноукраїнськ.

Його Високопреосвященству співслужили єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, глава адміністративного апарату Київської митрополії архімандрит Віктор (Коцаба) та духовенство єпархії.

По завершенні богослужіння митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом та привітав усіх зі святом Вознесіння.