Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Успенському жіночому монастирі в с. Райківщина

22 травня, у день пам'яті перенесення мощей святителя Миколая архієпископа Мир Лікійських, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Успенському жіночому монастирі в с. Райківщина.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук та духовенство єпархії.

За малим входом митрополит Антоній, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, удостоїв кліриків Бориспільської єпархії богослужбових нагород за ревне служіння церкви та душпастирство.

За Літургією владика Антоній підніс молитву про мир в Україні. Наприкінці богослужіння був звершений чин славлення перед іконою святителя Миколая.

Після відпусту, владика ректор звернувся до віруючих з архіпастирським словом та привітав усіх зі святом.

Також, після богослужіння, митрополит Антоній відвідав храм святого великомученика Пантелеймона та храм Покрови Божої Матері у м. Яготин.

October 2020