Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври

31 травня, у день Святої Трійці, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископи: Макарівський Іларій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій і духовенство обителі.

Після прочитання Євангельського зачала Блаженніший владика звернувся до пастви з архіпастирським словом. За Літургією було пыднесено молитву за мир в Україні.

За богослужінням Митрополит Онуфрій звершив священицьку хіротонію студента ІV курсу академії диякона Євсевія Костюка.

Після Літургії була здійснена вечірня з читанням коленопріклонних молитов.

По завершенні богослужіння Блаженніший владика привітав віруючих зі святом П'ятидесятниці і благословив усіх.