Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у зустрічі Предстоятеля з дітьми заблих воїнів на Сході України1 червня, у День захисту дітей, на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася зустріч Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія із дітьми українських воїнів, які загинули під час бойових дій на Сході України, а також із дітьми-сиротами інтернатів Київщини.

Разом із Його Блаженством привітати дітей зі святами прийшли керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, голова Синодального інформаційного відділу УПЦ єпископ Ірпінський Климент, єпископ Васильківський Миколай, а також духовенство Київської єпархії.

Вітаючи молоде покоління та всіх присутніх із днем Святого Духа, Його Блаженство побажав усім миру, добра, міцного здоров’я, заступництва Печерських святих і Всесильного Покрову Пресвятої Богородиці. Також Блаженніший владика зазначив, що Церква молиться за упокій душ всіх воїнів, котрі віддали своє життя за Вітчизну, а також за всіх дітей, які загинули на Донбасі протягом АТО.

Після привітань Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив дітей і вручив їм подарунки.

В свою чергу, учасники дитячих церковних хорів Києва виконали для Предстоятеля святкові піснеспіви та духовні пісні.

October 2020