Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з Президентом Українського Біблійного Товариства

17 червня 2015 року у Києво-Печерській Лаврі Керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з Президентом Українського Біблійного Товариства  (УБТ) Г. І. Комендантом.

В зустрічі також взяли участь: директор Відділу зовнішніх відносин і заступник генерального секретаря УБТ А. В. Райчинець, заступник Голови ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич та співробітник ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Віталій Поліщук.

Митрополит Антоній з приємністю відзначив заслуги Українського Біблійного Товариства у справі розповсюдження Слова Божого серед наших співвітчизників. Було підкреслено, що Українська Православна Церква є однією із засновниць УБТ. Гості в свою чергу розповіли про організацію найближчим часом VIII Всеукраїнської звітно-виборчої Конференції УБТ, під час якої Товариство планує звітувати про зроблену роботу та планувати свою діяльність на майбутнє. В цьому заході планується участь представників Української Православної Церкви.

Після завершення зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

October 2020