Керуючий справами УПЦ зустрівся з журналістами центральних ЗМІ, які висвітлюють культурну та релігійну тематику

Керуючий справами УПЦ зустрівся з журналістами центральних ЗМІ, які висвітлюють культурну та релігійну тематикуКеруючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспольський і Броварський Антоній 19 червня зустрівся з журналістами центральних ЗМІ, які займаються висвітленням культурної та релігійної тематики.

Зустріч відбулася напередодні церковних заходів, присвячених 1000-літтю преставлення святого рівноапостольного князя Володимира. Митрополит Антоній розповів про попередню програму святкування пам’ятної дати Українською Православною Церквою та відповів на запитання журналістів.

Захід відбувся в рамках серії тематичних зустрічей «Історія міста Києва з висоти Великої Лаврської дзвіниці», яку проводить Центр інформації УПЦ.

Цього дня журналісти піднялися на нещодавно відреставровану дзвіницю Києво-Печерської лаври разом з представниками Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника та Київської духовної академії та семінарії.

Учасники зустрічі побачили Київ з висоти пташиного польоту, зробили світлини та дізнались подробиці з історії міста – від часів князя Володимира до сьогодення.