На свято Казанської ікони Пресвятої Богородиці митрополит Антоній очолив престольне свято в чоловічому монастирі в урочищі Кипяче21 липня, в день свята Казанської ікони Пресвятої Богородиці, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив урочистості в чоловічому монастирі на честь Богородичної ікони «Казанська» с.Кипьяче, Житомирської області.

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон та єпископ Фастівський Даміан.

Після богослужіння був звершений подячний молебень на честь престольного свята обителі.