У Неділю 9-у після П'ятидесятниці та день пам'яті святого пророка Іллі митрополит Антоній звершив богослужіння в жіночому монастирі села Чумалево Закарпатської області2 серпня 2015 р., в день пам'яті святого пророка Іллі, керуючий справами УПЦ, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, звершив Божественну літургію в храмі пророка Іллі Свято-Вознесенського жіночого монастиря с. Чумалево Закарпатської області.

Напередодні митрополит Антоній звершив Всенічне бдіння і літію. У сам день свята за Літургією Його Високопреосвященству співслужило духовенство монастиря. Після богослужіння владика ректор звершив подячний молебень, після чого привітав усіх віруючих з престольним святом.