На свято Почаївської ікони Пресвятої Богородиці митрополит Антоній звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському монастирі с. Княжичі5 серпня, в свято Почаївської ікони Божої Матері керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському монастирі с. Княжичі Київської області.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук та духовенство єпархії.

На малому вході, з благословению Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського и всієї України Онуфрія, митрополит Антоній нагородив благочинного другого Бориспільського округу архімандрита Феогноста (Юраша) правом носіння другого хреста з прикрасами.

Після відпусту владика звернувся до парафіян з архіпастирським словом та привітав усіх зі святом.