Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив всенічну у Свято-Пантелеймонівському монастирі у Феофанії

8 серпня, напередодні дня пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, очолив всенічне бдіння у Свято-Пантелеймонівському соборі жіночого монастиря на честь святого у Феофанії.

Його Високопреосвященству співслужили вікарії Київської митрополії: архієпископи Білогородський Миколай, Яготинський Серафим і єпископи Бородянський Варсонофій та Фастівський Даміан.

Після богослужіння владика привітав ігуменю, сестер і прихожан обителі з наступаючим престольним святом.