Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив урочистості з нагоди встановлення дня святкування Рудосільської ікони Пресвятої Богородиці

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив урочистості з нагоди встановлення дня святкування Рудосільської ікони Пресвятої Богородиці11 серпня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив урочистості з нагоди встановлення дня святкування Рудосільської ікони Пресвятої Богородиці (ЖУРНАЛ №16 Засідання Священного Синоду УПЦ від 1 Квітня 2015 року).

У цей день у Свято-Троїцькому храмі села Руде (Київська область, Володарський район) була звершена Божественна Літургія.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, єпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим, єпископ Угольський Антоній, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Фастівський Даміан і духовенство єпархії.

Після читання Євангелія митрополит Антоній звернувся до парафіян з архіпастирським словом.

За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні.

Після богослужіння, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, митрополит Антоній вручив церковні нагороди , всім благодійникам храма. Зокрема, єпископ Фастівський Даміан був удостоєний ордена преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

На завершення урочистостей було звершений хресний хід до місця явлення Рудосільської ікони Пресвятої Богородиці.