Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній перебуває з офіційним візитом в Албанській Православній ЦерквіЗ благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній перебуває з офіційним візитом в Албанській Православній Церкві.

Митрополита Антонія під час візиту супроводжує глава адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба).

Сьогодні, 6 вересня, у Воскресенському кафедральному соборі Тирани Предстоятелем Албанської Православної Церкви Блаженнішим архієпископ Тирани і всієї Албанії, Митрополитом Тирано-Дурресско-Ельбасанским Анастасієм у співслужінні представників Помісних Православних Церков була звершена Божественна літургія.

По закінченні Богослужіння митрополит Антоній від імені Митрополита Київського і всієї України Онуфрія передав Блаженнішому Митрополиту Анастасію скульптурне зображення святого рівноапостольного князя Володимира, і попросив Блаженнішого Анастасія молитися за Україну. У свою чергу, Митрополит Анастасій зазначивши, що християни всього світу моляться за воцаріння миру в Україні, сказав «страждання українського народу в моїх молитвах».

October 2020