У неділю 16-ту після П’ятидесятниці митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію20 вересня, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Ірпінський Климент та братія монастиря у священному сані.

Після прочитання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За Божественною літургією Блаженніший Владика звершив дияконську хіротонію Олексія Орлова.