Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній провів засідання Єпархіальної ради Бориспільської єпархії3 листопада, у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній провів засідання Єпархіальної ради Бориспільської єпархії.

У ході засідання обговорювалися нагальні питання церковного і єпархіального життя. Зокрема було розглянуте питання стосовно оформлення пiдписки парафіями та монастирями єпархії на 2016 рiк на "Церковну православну газету". Також зібранню було представлено новопризначеного керiвника єпархіального вiддiлу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями ієрея Володимира Гонтара.