Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь св. вмч. Георгія Побідоносця м. Києва

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь св. вмч. Георгія Побідоносця м. Києва4 листопада 2015 року, в день святкування на честь Казанської ікони Божої Матері, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь св. вмч. Георгія Побідоносця м. Києва.

Його Високопреосвященству співслужили глава адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба), настоятель храму протоієрей Василь Русинка, а також духовенство столиці.

Після Євангельського читання владика ректор звернувся до прихожан зі словом проповіді.

Після закінчення Літургії митрополит Антоній привітав отця настоятеля з 20-річним ювілеєм священицької хіротонії і минулим 40-річчям від дня народження, а також, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, вручив ювіляру орден святого апостола Іоанна Богослова ІІ ступеня.