В день пам'яті святителя Миколая Чудотворця митрополит Антоній очолив Божественну літургію в Покровському храмі столиці19 грудня керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, очолив Божественну літургію у столичному Покровському храмі на Пріорці, один з престолів якого освячений на честь святителя Миколая.

Його Високопреосвященству співслужили єпископ Боярський Феодосій, глава адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба), секретар по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, секретар Бориспільської єпархії, настоятель храму протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко, Облонского - протоієрей Володимир Терещук, другий Шевченківського благочиння - протоієрей Віталій Бойко та духовенство єпархії.

На малому вході митрополит Антоній, з благословення Предстоятеля, вручив клірикам храму богослужбові нагороди.

По прочитанні Євангельської розповіді митрополит Антоній звернувся до парафіян храму з архіпастирським словом.

Після Літургії духовенство звершило хресний хід навколо храму, після чого владика Антоній привітав настоятеля, кліриків і парафіян храму з престольним святом.