У Неділю 30-у після П'ятидесятниці митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Блаженнішому митрополиту Онуфрію27 грудня Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Єдинецький і Бричанський Никодим, єпископ Ірпінський Климент та духовенство монастиря.

За богослужінням Митрополит Онуфрій висвятив у сан диякона Андрія Юрченка.