Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній провів чергові збори духовенства Бориспільської єпархії

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній провів чергові збори духовенства Бориспільської єпархії30 грудня 2015 року, в актовому залі Києво-Печерської Лаври, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній провів чергові збори духовенства Бориспільської єпархії.

На зборах були присутні благочинні та клірики Бориспільської єпархії, керівники єпархіальних відділів і миряни.

Його Високопреосвященство зачитав річний звіт про життя єпархії у 2015 році. Зокрема, владика відмітив про збільшення числа парафій та кліриків. Також владика звернув увагу на благодійну і соціальну діяльність парафій. Під час звіту митрополит Антоній підніс заупокійну молитву за спочилими в 2015 році кліриками Бориспільської єпархії: протоієреєм Володимиром Бойчурою та ієреєм Володимиром Медведєвим.

Далі свої звіти за минулий рік зачитали керівники єпархіальних відділів.

Згідно порядку денного і чинного статуту Української Православної Церкви Єпархіальні збори переобрали склад Єпархіальної ради.

Після основної частини зборів владика Антоній відповів на численні запитання учасників єпархіальних зборів. Потім митрополит вручив церковні нагороди клірикам єпархії, які в 2015 році відзначали ювілеї від дня народження та хіротонії, а також Благословенні грамоти волонтерам єпархії.

На завершення засідання митрополит Антоній подякував священнослужителям за пастирський труд, побажав здоров'я, мужності в несінні нелегкого хреста. Після зборів від імені духовенства єпархії протоієрей Василій Возний подякував митрополиту Антонію та поздоровив владику, подарувавши букет квітів.