Вечірнє богослужіння третього дня Різдва Христовго

Вечірнє богослужіння третього дня Різдва Христовго8 січня ввечері, у перший день післясвята Різдва Христового Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України очолив вечірню у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

За богослужінням також молилися намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Білогородський Николай, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Обухівський Іона, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Васильківський Миколай, а також представники духовенства міста Києва та Київської єпархії.

Після завершення богослужіння митрополит Павел від імені всього духовенства привітав Блаженнішого владику зі святом Різдва Христового, бажаючи Архіпастирю сил і наснаги у несінні Первосвятительського послуху на кафедрі Київських митрополитів.

В свою чергу, Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував усім присутнім за спільне богослужіння і вітання з нагоди різдвяних свят.

На завершення, під спів колядок Предстоятель роздав юним хористам і парафіянам подарунки та благословив кожного.