Керуючий справами УПЦ очолив урочистості з нагоди 20-річчя заснування храму Різдва Христового

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами УПЦ, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, очолив урочистості з нагоди 20-річчя заснування парафії Різдва Христового Першого Дарницького благочиння.

10 січня, в неділю 32-у після П'ятидесятниці, після Різдва Христового, митрополит Антоній звершив Божественну літургію в храмі Різдва Христового. Його Високопреосвященству співслужили єпископ Ірпінський Климент, єпископ Фастівський Даміан, глава Адміністративного апарату Київської митрополії архімандрит Віктор (Коцаба), секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Першого Дарницького благочиння настоятель храму протоієрей Василь Біляк, клірики храму.

На Малому вході, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, настоятель храму Різдва Христового протоієрей Василь Біляк удостоєний права носіння другого хреста.

На честь ювілею заснування парафії, клірики храму й благодійники нагороджені орденами.

Після відпусту, митрополит Антоній привітав отця настоятеля, клір і прихожан з Різдвом Христовим.