Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

19 січня, у свято Богоявлення, Божественну літургію у Трапезному храмі прп. Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Після читання Євангелія Митрополит Онуфрій звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

Його Блаженству співслужили: намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Макарівський Іларій, єпископ Ірпінський Климент і духовенство обителі.

За богослужінням Предстоятель звершив дияконську хіротонію над студентом магістратури Київської духовної академії Дмитром Лук'яном.

По завершенні Літургії відбувся хресний хід до джерел преподобних Антонія і Феодосія, де було звершено Велике освячення води.