Митрополит Антоній молився разом із Предстоятелем Української Православної Церкви під час вечірні з чином прощення13 березня увечері, в Трапезному храмі Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври була відслужена вечірня з чином прощення. Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, керуючий справами УПЦ, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій, єпископи: Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан і духовенство обителі.

Після прочитання молитов на початок Великої Чотиридесятниці, Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до присутніх із архіпастирським словом.

Потім відбувся чин прощення. Попросивши один у одного і у народу вибачення, преосвященні владики і священнослужителі благословили віруючих на проходження Великого посту.

Нагадаємо, що напередодні Великого посту митрополит Бориспільський і Броварський Антоній закликав простити тих, кого вважаємо своїми кривдниками.

September 2021