Неділя 2-а Великого Посту. Собор усіх преподобних отців Києво-Печерських

Неділя 2-а Великого Посту. Собор усіх преподобних отців Києво-Печерських27 березня 2016 року, в день пам'яті Собору всіх преподобних отців Києво-Печерських, в Трапезному храмі Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври була звершена Божественна літургія.

Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Високопреосвященству спів служили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, архієпископи: Бучанський Пантелеімон, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Ніжинський і Прилуцький Іриней, Макарівський Іларій, Роменський і Буринський Йосиф, Сєверодонецький і Старобільський Никодим, єпископи: Боярський Феодосій, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан, Васильківський Миколай, Золотоношський Іоан і духовенство обителі.

На малому вході Предстоятель УПЦ удостоїв братію Лаври богослужбових нагород.

Після Євангельського читання Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За Божественною літургією Блаженніший Владика висвятив у сан пресвітера студента ІІ курсу магістратури Київської духовної академії диякона Івана Антала, а в сан диякона - насельника Свято-Введенського чоловічого монастиря м. Києва монаха Даміана (Остапчука).

Після закінчення богослужіння Блаженніший Владика привітав намісника, братію Лаври і всіх тих, хто молиться зі святом Собору всіх преподобних отців Києво-Печерських.

October 2020