Великий четвер. Спомин Таємної Вечері

28 квітня, у Великий четвер, день пам’яті Таємної Вечері, Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Трапезному храмі Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископи: Бучанський Пантелеймон та Макарівський Іларій, а також духовенство обителі.

Після Євангельського читання Митрополит Онуфрій звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За Літургією Блаженніший Владика рукоположив в сан диякона студента ІІ магістратури КДА Андрія Вересюка.

Також, за богослужінням у Великий четвер, за традицією, усі студенти Київських духовних шкіл приступили до Таїнства Євхаристії.

Великий четвер. Спомин Таємної Вечері