Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній доставив Благодатний вогонь на територію Києво-Печерської Лаври

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній доставив Благодатний вогонь на територію Києво-Печерської Лаври30 квітня о 20:00 офіційна делегація Української Православної Церкви доставила в Україну Благодатний вогонь, який зійшов сьогодні в Єрусалимі о 14:31 за київським часом. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Делегацію, яку очолив керуючий справами УПЦ, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, зустрічали в міжнародному аеропорту Бориспіль голова інформаційно-просвітницького відділу УПЦ єпископ Ірпінський Климент, клірики різних єпархій Української Православної Церкви, а також представники ЗМІ.

Після прибуття владика Антоній відповів на питання журналістів щодо нинішньої події зішестя Благодатного вогню, після чого Його Високопреосвященство доставив вогонь на територію Києво-Печерської Лаври, де о 23:00 Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій роздасть святиню столичній пастві, після чого очолить Пасхальне богослужіння.

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній доставив Благодатний вогонь на територію Києво-Печерської Лаври

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній доставив Благодатний вогонь на територію Києво-Печерської ЛавриМитрополит Бориспільський і Броварський Антоній доставив Благодатний вогонь на територію Києво-Печерської Лаври