Пам'ять святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова

Пам'ять святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова21 травня, в день пам'яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Георгіївському храмі с. Вишеньки Київської області.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний другого Бориспільського благочиння архімандрит Феогност (Юраш), благочинний першого Броварського благочиння протоієрей Олександр Левчук і духовенство єпархії.

На Малому вході, митрополит Антоній, за сумлінне служіння Церкві, удостоїв богослужбових нагород священиків другого Бориспільського благочиння: ігумен Трохим (Крикун) возведений в сан архімандрита, протоієрей Сергій Демиденко удостоєний права носіння митри, настоятель храму протоієрей Георгій Пилипчук удостоєний права носіння Хреста з прикрасами, протоієрей Петро Саранюк удостоєний права носіння палиці.

Після читання Святого Євангелія владика Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

На завершення митрополит Антоній привітав усіх присутніх зі святом.

October 2020