У день Віддання Пасхи митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Успенському храмі селища Баришівки (+відео)

У день Віддання Пасхи митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Успенському храмі селища Баришівки (+відео)8 червня в день віддання свята Пасхи, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Успенському храмі смт. Баришівка, Київської області.

Його Високопреосвященству співслужив настоятель храму благочинний Баришівського благочиння протоієрей Любомир Біляк, секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук та духовенство єпархії.

На малому вході владика ректор, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, зважаючи на заслуги перед Православною Церквою та з нагоди свята Великодня вручив богослужбові нагороди клірикам єпархії.

Серед нагороджених: викладач Київської духовної семінарії ієромонах Назарій (Омеляненко), зведений в сан архімандрита.

Після Літургії владика вручив церковні нагороди ктиторам храму і привітав усіх з відданням Пасхи Христової.